Technology

Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt średnia na finałowe miejsce turnieju Eurowizji! Smutne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

28.05.2021, 08:34 0 komentarzy
Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt średnia na finałowe miejsce turnieju Eurowizji! Smutne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Trzeba być tego świadomym, że Polska z reguły nie wzbudzała zachwytu widzów w okresie konkursu Eurowizji. Polski najwybitniejszym wyczynem przeważnie jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy najdalsze pozycje. W roku poprzednim Eurowizję odroczono, ponieważ rozprzestrzeniała się pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nie tylko Stary Kontynent, ale również całą planetę. W tegorocznej edycji przedstawicielem Polski w trakcie zawodów Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zamiar zafascynować sympatyków dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Z wyboru wysłannika naszej ojczyzny wielu publicystów nie było zachwyconych, lecz w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda że byliśmy zobligowani następny raz pożegnać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był reprezentantem naszego kraju podczas konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie europejskiej widowni i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Z pewnością telewidzowie z naszego kraju są już niesamowicie zmęczeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. "The Ride" a więc przyśpiewka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była po prostu mizerna i bardzo dobrze to podkreślić. Nie było niczego efektywnego w tej przyśpiewce co może wprawić w fascynację fanów dobrej muzyki w Europie. To jest następna odsłona turnieju europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie ma możliwości awansować do finału. Bez problemu możemy pojąć to, iż od wielu lat wybór reprezentantów naszego kraju na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom najlepiej. Dobrze więc pokładać wiarę w tym, iż za rok nasz ambasador będzie mógł dostać się do finałowego pojedynku o triumf w turnieju europejskiej piosenki. W tym przypadku niezwykle istotne jest to, by wziąć odpowiedniego przedstawiciela, który da radę olśnić europejskich widzów. W przeciwnym razie znowu nie będziemy mieć możliwości do finałowego występu w zawodach Eurowizji.

Zostaw komentarz