Technology

Za niedługo wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Rozstrzygnięcie remisowe w starciu reprezentacji Polski z rosyjską kadrą.

11.06.2021, 14:41 0 komentarzy
Za niedługo wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Rozstrzygnięcie remisowe w starciu reprezentacji Polski z rosyjską kadrą.

Piłka nożna to bez cienia wątpliwości najbardziej popularna sportu dyscyplina w naszym państwie. Gigantyczna ilość piłkarskich fanów oczekuje na nadchodzące Euro i to nie powinno więc nikogo dziwić. Zagra na nich polska reprezentacja, która walczyć będzie w grupie z Hiszpanią, kadrą Słowacji a także szwecką kadrą. Powinniśmy wiedzieć o tym, iż to nie są łatwi przeciwnicy, ale posiadamy wielkie szanse na kwalifikacje do dalszej fazy. Bardzo istotne będzie w takim przypadku to, aby zaprezentować się z najlepiej przygotowanej perspektywy. W ten wtorek kadra polska grała towarzyski pojedynek z drużyną rosyjską, która również grać będzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Pierwszy raz od wielu miesięcy piłkarscy sympatycy mogli się zjawić na stadionie i mogli być na pewno ucieszeni. Nie było jednak wielu emocji w tej batalii i finalnie drużyna narodowa zagrała na remis z drużyną z Rosji jeden do jednego. Bramkę dla narodowej kadry Polski już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, natomiast dla zespołu rosyjskiego trafił Karawajew.

Zostaw komentarz