Technology

Szymański ustrzelił gola i nazwany został bohaterem zespołu Polski! Niezwykłe doznania w ostatnich minutach meczu z angielską drużyną narodową!

11.09.2021, 14:53 0 komentarzy
Szymański ustrzelił gola i nazwany został bohaterem zespołu Polski! Niezwykłe doznania w ostatnich minutach meczu z angielską drużyną narodową!

Narodowa kadra Polska występująca w pojedynkach na Narodowym jest naprawdę trudna do powstrzymania i jesteśmy świadomi tego od 10 lat. Faktycznie bardzo rzadko przegrywamy na tym boisku i dobrze przyznać, że duża w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z naszego kraju. W dzień, kiedy Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca nasi gracze dostają nadprogramowego zastrzyku energii. Podopieczni szkoleniowca Sousy Paulo w kwalifikacyjnych zmaganiach do mundialu w Katarze spisują się do tej chwili dobrze, jednakże ich forma jest daleka od ideału. Naszych reprezentantów na wieczór w środę czekał niesamowicie trudny test, jakim był z całą pewnością mecz z reprezentacją piłkarską Anglii. To jak ciężkim rywalem w historii spotkań naszej kadry narodowej są angielscy piłkarze ma świadomość tego każdy piłkarski kibic z naszego kraju. Nie było miejsca na wahania w sytuacji jak ta, ponieważ niesamowicie ważne było zdobycie największej liczby punktów.

Przed tym starciem kadra narodowa Polski była od początku skazana na klęskę. Bez żadnych wątpliwości bardzo dobrze wziąć pod uwagę to, że polscy gracze zazwyczaj bardzo mocno są w stanie się zmobilizować na spotkania z o wiele mocniejszymi. Podczas tego meczu było identycznie i trzeba mieć na uwadze to, przez długi czas można było nawet pomyśleć, iż polska narodowa kadra mogłaby rywalizować o zwycięstwo z zespołem angielskim. To było niesamowicie trudne 90 minut dla drużyny polskiej i z całą pewnością należy ich chwalić za walkę do końca meczu. Wydawać się mogło, że to być może zakończenie marzeń o korzystnym wyniku, w chwili, kiedy gola w 80 minucie zdobył Kane Harry. Narodowa kadra Polska przez cały czas poszukiwała szansy do zdobycia bramki i nie miała w planach się poddać. Piłkarz AEK Ateny Damian Szymański w dodatkowym czasie meczu, który zarządził arbiter ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Była to bez żadnych wątpliwości bardzo przyjemna chwila w przypadku tego polskiego piłkarza. Polska drużyna narodowa w końcowym rozrachunku zdołała wywalczyć wynik remisowy na Stadionie Narodowym podczas meczu z wicemistrzami Starego Kontynentu i w ten sposób nadal ma bardzo duże szanse na promocję do katarskich światowych mistrzostw.

Zostaw komentarz