Technology Technology

Pojawi się niedługo najświeższy weryfikacji system w Netfliksie. Dzielenie konta z najbliższymi będzie zdecydowanie bardziej skomplikowane!

09.06.2021, 09:36 0 komentarzy
Pojawi się niedługo najświeższy weryfikacji system w Netfliksie. Dzielenie konta z najbliższymi będzie zdecydowanie bardziej skomplikowane!

Wielbiciele obrazów filmowych a także produkcji odcinkowych są trochę zaniepokojeni, gdyż z internetowego świata napływają kiepskie wiadomości. Strona internetowa z VOD nazywana także jako Netflix myśli nad tym aby wstrzymać swoim płatnikom dzielenie kont. Dotychczas była to strasznie komfortowa i naprawdę znana możliwość. Za jeden abonament opłatę pokrywa dużo użytkowników i oni mają możliwość mieszkać w wielu miejscach. Strona internetowa z VOD Netflix finalnie nie potwierdziła dogłębnego zakazania współdzielenia kont, jednakże zdecydowała przygotować pewnego rodzaju utrudnienie. Netflix strona internetowa VOD ma w planach przystopować współdzielenie kont płatnikom, którzy nie zamieszkują w tym samym pomieszczeniu. Pojawiać się będzie obwieszczenie na telewizorowych ekranach, które ma na celu wymusić na płatniku uwierzytelnienie tego, iż to on jest głównym właścicielem. Weryfikacyjny ciąg liczb na zapisany adres lub nr telefonu zamierza przesłać ten lider w otoczeniu internetowych stron VOD. Osoby korzystające z konta muszą w takiej sytuacji pamiętać o tym, że nastąpią przeistoczenia podczas korzystania z strony internetowej VOD Netflix.

Zostaw komentarz