Zwycięstwo mistrzów świata z drużyną Chorwacji.

12.09.2020, 16:59 0 komentarzy

W pojedynku Francuzów z drużyną z Bałkanów mieliśmy okazję oglądać bardzo dużo goli. Końcowy rezultat meczu wynosił 4:2 na korzyść mistrzów świata. W rezultacie drużyna z Bałkanów nie była w stanie zrewanżować się za finałowe starcie mundialu w rosyjskiej stolicy. Trójkolorowi okazali się w tym starciu odrobinę skuteczniejsi od wicemistrzów świata.

Większość ekspertów traktowało to starcie wyrównanie rachunków za finałowe starcie mundialu w Moskwie. Początkowe minut pojedynku tylko to udowadniały. Zawodnicy z Bałkanów grali o wiele lepiej. Tworzyli dużo akcji. Pierwszego gola dla Chorwatów strzelił Lovren Dejan. Ostatnie zagranie w tej akcji zaliczył Lucas Hernandez. Od piętnastej minuty zawodnicy gości wygrywali 1:0.

Francuzi nie potrafili zatrzymać następnych akcji tworzonych przez chorwackich zawodników. Fantastycznie spisywał się golkiper Chorwatów. Jego obrona powstrzymała Griezmanna Antoine przed zdobyciem trafienia. Antoine Griezmann ustrzelił trafienie kilka minut później. W tej akcji bramkarz Chorwatów nie miał szans na obronę.

Sporo goli w tym starciu.

Podział punktów nie pasował nikogo. Obie ekipy brały pod uwagę tylko wygraną w tym meczu. Tak więc non stop widzowie mogli oglądania pięknych sytuacji podbramkowych. Ilość trafień jest tego doskonałym tego przykładem. Na stadionie we Francji podziwialiśmy świetny spektakl.

W końcówce pierwszej części meczu Trójkolorowi rozpoczęli odrabiać straty. Bardzo ważna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który ustrzelił trafienie dające remis drużynie Francji. Mecze w ramach Narodów Ligi są w stanie dać telewidzom piłkarskim sporo niesamowitych doznań. Piłkarze obu zespołów zaprezentowali fenomenalne umiejętności kibicom na całym świecie. Bez wątpienia sporo telewidzów może być usatysfakcjonowanych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się zawodnicy francuscy.

Reprezentanci Chorwacji musieli do pogodzenia się z ze stratą punktów. Wicemistrzowie świata zaprezentowali się z dobrej strony. Dla Francji to drugi triumf w Lidze Narodów.