Zwycięstwo Chelsea z Brighton.

14.09.2020, 16:35 0 komentarzy

Gracze Chelsea intensywnie zaczęli najnowszy sezon rywalizacji w Premier League. Dla garstki graczy był to debiutancki mecz w trykocie klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów tego zespołu oczekiwało, by zobaczyć najświeższych nabytków drużyny w akcji. Trzeba podkreślić, iż przedstawili się z bardzo pozytywnej perspektywy. To z pewnością jest to fenomenalna wiadomość dla Franka Lamparda. Aktualnie szkoleniowiec Chelsea Londyn ma do wyboru mnóstwo fantastycznych piłkarzy.

W poprzednich kampaniach w Premier League Chelsea Londyn nie radziła sobie najlepiej. Sympatycy zespołu chcą trochę więcej. Wielu fanów futbolu oczekiwało na pierwszy mecz zawodników wytransferowanych z Bundesligi. Chelsea Londyn ma w roku ustalone priorytety,jeśli chodzi o wyniki. Kibice Chelsea FC żywią nadzieję, że ich ulubieńcy w dobrym stylu rozpoczną w rozpoczęty w sobotę sezon angielskiej ligi.

Świetna dyspozycja drużyny Lamparda w pojedynku z Brighton and Hove Albion

Inaugurująca połowa spotkania dostarczyła sympatykom obu ekip dużo elektryzujących doświadczeń. Piłkarze tworzyli wiele sytuacji podbramkowych. W pierwszej części tego meczu sympatycy obu zespołów oglądali wyłącznie jedno trafienie. Piłkę do bramki wstrzelił Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia podyktował jedenastkę po przewinieniu Ryana na Wernerze. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W następnej połowie rywal Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Kibice wierzyli na sporo więcej bramek oraz strzałów swoich zawodników. W kolejnej połowie meczu padło już dużo więcej goli. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Chelsea. Początek następnej połowy był niezwykle intensywny. Brighton Hove Albion było w stanie doprowadzić do remisu. Dobry rezultat Chelsea FC był więc zagrożony. Zawodnicy Chelsea zdawali sobie sprawę, iż fanów Chelsea interesuje tylko triumf.

Po trafieniu dla zespołu gospodarzy piłkarze Lamparda ruszyli do tworzenia sytuacji pod szesnastką przeciwników. Parę chwil później Chelsea FC kolejny raz wygrywała w tym pojedynku. Udało im się zdobyć dwa gole. Ostateczny wynik tego pojedynku to 3:1 na korzyść Londyńczyków. To z pewnością fantastyczny początek sezonu dla drużyny Chelsea.