Woodstock 2018

02.09.2018, 13:34 0 komentarzy
Woodstock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity panujący tam klimat i atmosferę przepełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane