Technology

Na Olimpijskich Igrzyskach bez żadnych wątpliwości nie damy rady zdobyć podium w zmaganiach tenisowych! Obiecujący początek meczu w wykonaniu Świątek i Łukasza Kubota finalnie przegrany!

01.08.2021, 11:47 0 komentarzy

Rozsądnie zdawać sobie sprawę z tego, iż na tegorocznych Olimpijskich Igrzyskach w Tokio drużyna Polski na obecną chwilę prezentuje się przeciętnie. Niebywale przeciętnie bez cienia wątpliwości sobie radzili gracze tenisa, którzy niesamowicie szybko pożegnali się z Olimpiadą. Wbrew oczekiwaniom Świątek naprawdę prędko wyeliminowana została z walki o zwycięstwo w singlowych zmaganiach, ale dalej mogła liczyć na krążek w grze deblowej. Jej towarzyszem podczas spotkaniu 1/4 finału mikście był Kubot Łukasz, który również miał ogromne nadzieje na sukces. Początek w pojedynku z rosyjską parą był dla kadrowiczów Polski fenomenalny. Podczas seta numer jeden w pewnej chwili polscy zawodnicy wygrywali wynikiem 3:0. Gracze rosyjskiej kadry jednak naprawdę szybko przerwali dominację i odtąd się zaczęły perturbacje polskich reprezentantów. Para tenisistów z naszego kraju była bezbronna i musiała uznać lepszą dyspozycję narodowej drużyny Rosji. Straciliśmy tym samym ostatnią sposobność na wygranie krążka w tenisa na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich.