Technology

Leo Messi już nie jest piłkarzem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w dziejach piłki nożnej zmienia drużynę na Paris Saint-Germain!

24.08.2021, 16:14 0 komentarzy
Leo Messi już nie jest piłkarzem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w dziejach piłki nożnej zmienia drużynę na Paris Saint-Germain!

Roszady transferowe drużyn piłkarskich w trakcie przerwy pomiędzy rozgrywkami niewątpliwie są często fenomenalne. Jednak to, co mieliśmy szansę oglądać w tym roku zdziwiło ogromną ilość wielbicieli piłki nożnej. Większość piłkarskich fanów była przekonana, iż Lionel Messi zostanie reprezentantem Blaugrany do końca swojej kariery piłkarskiej. Barca jednak popadła w kłopoty finansowe i reprezentant Argentyny nie miał wyjścia, musiał opuścić klub. Klubem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego narodowej kadry Argentyny okazał się PSG. Zespół z Ligue 1 zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi lukratywną ofertę kontraktu, którą były zawodnik Barcelony zaakceptował. Warto podkreślić, że to z pewnością ważny moment w dziejach europejskiego futbolu. Teraz piłkarscy sympatycy będą mieli okazję śledzić grę Leo Messiego na boiskach we Francji. Bez cienia wątpliwości bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób argentyński piłkarz się odnajdzie w nowym klubie. Leo Messi będzie tworzył tercet z takimi zawodnikami, jak Kylian Mbappe a także Neymar, co może pomóc wygrać PSG sporo trofeów.

Zostaw komentarz